دوره آموزش پیرایشگر کودک


يادگيري براي رسيدن به شايستگي هاي موجود جهت پيرايش موي کودکان (دختر ) می باشد. آموزش کوتاهی مو کودک یک اصل مهم در آموزش آرایشگری است. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش کوتاهی کودک (پیرایش کودک) در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

دوره آموزش پیرایشگرکودک


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *

هزینه دوره آموزشی پیرایشگر کودک


شهریه دوره عمومی: 700,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 1,050,000 تومان

آشنایی با بازار کار کوتاهی کودک

کوتاهی موی کودک نیاز به روحیه و علاقه خاصی دارد، در این دوره اصول کلی کوتاهی آموزش داده می شود. باتوجه به اینکه کوتاهی موی کودک نیاز به مهارت و تخصص دارد، خانم ها ترجیح می دهند نزد کوپ کار حرفه ای که در کوتاهی مو کودک تخصص دارند مراجعه کنند. برای درآمد بیشتر به هنرجویان توصیه می شود علاوه بر این دوره، کوتاهی مو را نیز آموزش ببینند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

لیست دوره های مرتبط با دوره پیرایشگر کودک

نام دوره آموزشی
آموزش کوتاهی مو
آموزش بافت مو
آموزش شنیون مو
آموزش رنگ مو
شهریه عمومی
1,100,000 تومان
600,000 تومان
2,200,000 تومان
2,500,000 تومان
شهریه خصوصی
1,650,000 تومان
900,000 تومان
3,300,000 تومان
3,750,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره آموزشی کوتاهی مو کودک

ابزار و وسایل دوره آموزش پیرایش موی کودک شامل شامپو، نرم كننده مو، حوله يكبار مصرف، پیش بند، قيچي، برس گرد، كليپس، شانه، آبپاش، موپران، سشوار دستي می باشد. همچنین هنرجو باید با استفاده از اسباب بازی های مختلف می تواند کودک را مشغول کند تا بتواند بهتر موی کودک را کوتاه کند.

آنچه در دوره پیرایشگر کودک فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش پیرایشگر کودک، هنرجو با کوتاه کردن مدل های مختلف، کوتاهی با زاویه های مختلف، آشنایی با روحیات کودکان، سرگرم نمودن کودک و ... آشنا شده و مهارت و تخصص کوتاهی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.

سرفصل های دوره آموزش پیرایشگر کودک


دوره آموزش کوتاهی مو (پیرایش کودک) زیر نظر اساتید مجرب هنرسرا برگزار شده و پس از پایان این دوره هنرجویان می توانند به سادگی موارد مربوط به کوتاهی مو که در سرفصل ها نیز بیان شده است را انجام دهند.
بکارگیری نکات ایمنی و بهداشتی
تجزیه و تحلیل روانشناسی کودک
آماده سازی و شستشوی مو
کوتاهی موی کودک و پیرایش آن

ثبت نام دوره کوتاهی کودک

قسمت هایی از دوره پیرایشگرکودک


آموزش پیرایشگر کودک


والدین مسئله کوتاهی موی کودک را توسط افراد متخصص و دوره دیده جدی نمی گیرند و در این صورت کودک خود را دست فردی می دهند که پیرایشگر کودک نیست، این کار آن ها ممکن است تأثیر بدی در روحیه فرزند آن ها بگذارد. تنها فردی که متخصص در زمینه پیرایش کودک باشد می تواند احساس امنیت و آرامش را در کودکان ایجاد کند.


آموزش براشینگ مو


حالت موها تاثیر بسزایی در زیبایی افراد دارد که با براشینگ ساده می توان به موها فرم مناسبی داد. عمل حالت دادن به مو با برس و حرارت سشوار را براشینگ مو می گویند. برای انجام یک براشینگ خوب و ماندگار میزان حرارت، فاصله سشوار از موها، برس و نحوه برس کشیدن حائز اهمیت است. برای ماندگاری حالت موها بعد از براشینگ می توان اسپری های فیکس استفاده نمود

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.