آموزشگاه آرایشگری هنرسرا

دوره آموزش چهره پردازی یا گریم کودک

نقاشي با طرح های شاد و جذاب و شخصيت های كارتونی و داستانی روی صورت كودک، با انتخاب طرح دلخواه کودک براي شاد كردن و كمک كردن به ذهن خلاق كودک را چهره پردازی کودک می گویند. یکی از نکات مهمی که در گریم کودک باید رعایت کرد، اصول و قواعد استفاده از رنگ ها و طرح ها در نقاشی چهره کودکان می باشد و همچنین کلیه موارد بهداشتی و سلامتی در حین انجام کار باید به دقت مورد توجه واقع شود. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش چهره پردازی کودک ( آموزش گریم کودک ) در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

لوازم و تجهیزات دوره آموزش چهره پردازی کودک

ابزار و وسایل دوره آموزش چهره پردازی کودک ( گریم کودک ) شامل پالت هفت رنگ اصلی، پالت دوازده رنگ به رنگ روشن تا تيره پالت، اكليل در رنگ های مختلف شاد و فانتزی، پد رنگ آميزی، كرم مرطوب كننده مخصوص پوست كودك، شيرپاك كن آرايشی، دستمال مرطوب كننده بهداشتی كودك، پنبه بهداشتی، فون خشک و … می باشد.

لوازم دوره آموزش گریم کودک

آنچه در این دوره فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش چهره پردازی کودک یا آموزش گریم کودک ، هنرجو با انواع طرح ها و شخصیت های کارتونی، با مدل های گریم کودک و کارکردن با قلمو ها آشنا می شود و مهارت و تخصص گریم کودک را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار می شود.

ثبت نام اینترنتی

5 درصد تخفیف بیشتر

سرفصل های دوره آموزش چهره پردازی کودک ( گریم کودک )

_ آموزش مشاوره و پذیرش کودک

_ آموزش آماده سازی و بهداشت پوست

_ آموزش شخصیت سازی کارتونی 

_ آموزش زیرسازی پوست کودک 

_ آموزش طراحی اولیه با خطوط نقاشی روی صورت

_ کار با رنگ و اکلیل روی صورت کودک

دوره آموزش پیرایشگر کودک

يادگيری برای رسيدن به شايستگی های موجود جهت پيرايش موي کودکان (دختر ) می باشد. آموزش کوتاهی مو کودک یک اصل مهم در آموزش آرایشگری است.

مدل آرایش صورت

آرایش صورت زنانه حرفه ای است كه نحوه استفاده صحیح از محصولات آرايشی و بهداشتی پوست را به منظور آرايش در جهت زيبايی، مراقبت، حفظ شادابی و سلامت پوست صورت دارا می باشد. با توجه به فرم های مختلف چهره و استفاده از تكنیک کانتورینگ می توان تا حدودی عیوب چهره را پوشاند و برجستگی و فرورفتگی هایی در صورت ایجاد نمود که باعث جذابیت چهره شود.

آنچه در دوره آموزش گریم کودک فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش گریم کودک، هنرجو با انواع طرح ها و شخصیت های کارتونی، با روش های گریم کودک و کارکردن با قلمو ها آشنا می شود و مهارت و تخصص چهره دازی کودک را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار می شود.

هزینه دوره آموزش چهره پردازی کودک

شهریه دوره عمومی:
800,000 تومان
شهریه دوره خصوصی:
800,000 تومان
آشنایی با بازار کار دوره آموزش چهره پردازی کودک

با توجه به اینکه گریم کودک با کودکان در ارتباط است میکاپ آرتیست باید روحیه و علاقه کار کردن با کودکان را داشته باشد. امروزه با توجه به افزایش جشن های مخصوص کودکان آموزش چهره پردازی کودک اهمیت زیادی پیدا کرده، میکاپ آرتیست ها می توانند درجشن های تولد، جشن های فارغ التحصیلی، جشن روز کودک، همچنین در شهربازی ها و … هنر خود را به نمایش بگذارند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی آموزش گریم کودک و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

آموزش عملی همراه با پشتیبانی

 هنرجویان به صورتی کاملا عملی زیر نظر اساتید مجرب آموزشگاه هنرسرا دوره خواهند دید. این دسته از عزیزان پس از اتمام دوره می توانند از امکانات آموزشگاه به جهت تمرین بیشتر به صورت رایگان بهره مند گردند.

برگزاری کلاس آموزش بازاریابی

هنرجویان با شرکت در دوره های هنرسرا از یک جلسه کلاس آموزش بازاریابی حرفه ای بر اساس قواعد بازاریابی آرایشگاه بهره مند خواهند شد. اساتید دوره های بازاریابی از معروف ترین و متخصص ترین اساتید این حوزه هستند.

مدرک معتبر فنی و حرفه ای

هنرآموزان شرکت کننده در دوره هایی که در چارت فنی و حرفه ای وجود دارد پس از اتمام دوره برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای معرفی خواهند شد. هنرسرا آمادگی شمارا برای آزمون فنی و حرفه ای تضمین می کند.

مراحل انجام آرایش

مراحل انجام آرایش

مراحل انجام آرایش چیست؟ آیا قبل از آرایش باید صورت خود را بشوریم؟ چگونه از کانتورینگ در آرایش استفاده کنیم؟

شاخص آرایش چشم

آرایش چشم

آرایش چشم را از کجا شروع کنیم؟ آرایش چشم مناسب با رنگ چشم ها چگونه است ؟ تاثیر مدل چشم

سوالات متداول

هزینه آموزش چهره پردازی گریم کودک در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرسرا در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان دوره آموزش چهره پردازی کودک در آموزشگاه آرایشگری هنرسرا در دوره عمومی دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل، دوره های آموزش گریم کودک به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش گریم کودک شامل انواع لوازم گریم سینمایی و پالت های رنگی مخصوص گریم و کانتورینگ می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله، همه جلسات آموزش گریم کودک به صورت عملی برگزار می شود. البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا پوست صورت کودک به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.

بعداز اتمام دوره گریم کودک شما مدرک فنی حرفه ای چهره پردازی کودک را دریافت می کنید.

بله آموزشگاه هنرآموزان برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بله آموزشگاه هنر سرا برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند. بله. اگه شما بچه ها رو دوست داشته باشید، این شغل می تونه خیلی براتون جالب باشه و همچنین درآمد خوبی براتون خواهد داشت.

بله. هنرسرا آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوت در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.