دوره آموزش چهره پردازی کودک


نقاشي با طرح های شاد و جذاب و شخصيت های كارتوني و داستاني روی صورت كودک، با انتخاب طرح دلخواه کودک براي شاد كردن و كمک كردن به ذهن خلاق كودک را چهره پردازی کودک می گویند. یکی از نکات مهمی که در گریم کودک باید رعایت کرد، اصول و قواعد استفاده از رنگ ها و طرح ها در نقاشی چهره کودکان می باشد و همچنین کلیه موارد بهداشتی و سلامتی در حین انجام کار باید به دقت مورد توجه واقع شود. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش چهره پردازی کودک در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

دوره آموزش چهره پردازی کودک


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *

هزینه دوره آموزشی چهره پرداز کودک


شهریه دوره عمومی: 800,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 1,200,000 تومان

آشنایی با بازار کار طراحی صورت کودکان

با توجه به اینکه گریم کودک با کودکان در ارتباط است میکاپ آرتیست باید روحیه و علاقه کار کردن با کودکان را داشته باشد. امروزه با توجه به افزایش جشن های مخصوص کودکان آموزش چهره پردازی کودک اهمیت زیادی پیدا کرده، میکاپ آرتیست ها می توانند درجشن های تولد، جشن های فارغ التحصیلی، جشن روز کودک، همچنین در شهربازی ها و ... هنر خود را به نمایش بگذارند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

لیست دوره های مرتبط با دوره چهره پردازی کودک

نام دوره آموزشی
آموزش آرایش صورت
آموزش آرایش عروس
آموزش خودآرایی
شهریه عمومی
1,700,000 تومان
2,100,000 تومان
800,000 تومان
شهریه خصوصی
1,700,000 تومان
2,100,000 تومان
800,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره آموزشی گریم کودک

ابزار و وسایل دوره آموزش گریم کودک شامل پالت هفت رنگ اصلی، پالت دوازده رنگ به رنگ روشن تا تيره پالت، اكليل در رنگ هاي مختلف شاد و فانتزي، پد رنگ آميزی، كرم مرطوب كننده مخصوص پوست كودك، شيرپاك كن آرايشي، دستمال مرطوب كننده بهداشتي كودك، پنبه بهداشتي، فون خشک و ... می باشد.

آنچه در چهره پردازی کودک فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش گریم کودک، هنرجو با انواع طرح ها و شخصیت های کارتونی، با گریم کودک و کارکردن با قلمو ها آشنا می شود و مهارت و تخصص گریم کودک را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار می شود

سرفصل های دوره آموزشی چهره پردازی کودک

دوره آموزش چهره پردازی کودک زیر نظر اساتید مجرب هنرسرا برگزار شده و پس از پایان این دوره هنرجویان می توانند به سادگی موارد مربوط به گریم کودک که در سرفصل ها نیز بیان شده است را انجام دهند.


مشاوره و پذيرش كودك
آماده سازي و بهداشت پوست
شخصيت سازي كارتوني كودك
زيرسازي پوست كودك
طراحي اوليه با خطوط نقاشي روي صورت
كار با رنگ و اكليل روي صورت كودك

ثبت نام دوره چهره پردازی کودک

قسمت هایی از دوره آموزشی چهره پردازی کودک


آموزش شخصیت سازی کارتونی


کودکان به شخصیت های کارتونی علاقه دارند و به مراتب تصویر شخصیت بر روی چهره کودک انگیزه بالایی است تا در مراسم ، خود را جای شخیصت کارتونی معرفی کنند. برای رنگ آمیزی صورت کودکان بهتر است از فون خشک استفاده شود که با آب و صابون یا شیرپاک کن به سادگی قابل پاک کردن است. به طور کلی استفاده از ماژیک و رنگ گواش برای رنگ آمیزی صورت بچه ها توصیه نمی شود، زیرا رنگ ها به سادگی از روی پوست پاک نمی شوند و می توانند مضر باشند و به پوست آسیب برساند.


آموزش آشنایی با انواع طرح ها


هر کودکی به دلیل دارا بودن صفات منحصر به فرد و جنسیتی خاص دوست دارد طرح نقاشی صورت خود را که با این صفات سازگار است خودش انتخاب نموده و دخالتی مستقیم در انتخاب رنگ ها و شخصیت های کارتونی داشته باشد.مشاوره قبل از شروع کار باعث همکاری همه جانبه کودک با شما خواهد شد و می تواند در حصول نتیجه بهتر بسیار مفید و موثر واقع شود.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.