دوره آموزش آرایش عروس


توانايي آرايش و رفع عيوب چهره با توجه به تكنيک های زيبايی شناسی،آرايش ناخن با توجه به فرم دست كه توسط آرايشگر صورت گيرد را آرايش تخصصي عروس مي گويند. آرایشگر عروس یکی از حرفه های حساس آرایشگری می باشد زیرا باید از تمامی قوانین و اصول مربوط به زیبا سازی بانوان آگاهی داشته و از مهارت های کافی برخوردار باشند تا با استفاده از نظر عروس و تجربه و مهارت خود بهترین سبک آرایشی را برای عروس انتخاب نمایند.سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش آرایش عروس در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

دوره آموزش آرایش عروس


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *

هزینه دوره آموزشی آرایش عروس


شهریه دوره عمومی: 2,100,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 3,150,000 تومان

آشنایی با بازار کار گریم عروس

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی آرایش عروس می باشد. باتوجه به اینکه میکاپ عروس کار زمان بری می باشد و نیاز به مهارت و تخصص دارد، خانم ها ترجیح می دهند نزد میکاپ آرتیست حرفه ای بروند تا نتیجه مطلوبی بدست آورند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمد بسیار خوبی از تخصص خود داشته باشد.

لیست دوره های مرتبط با دوره آرایش عروس

نام دوره آموزشی
آموزش چهره پردازی کودک
آموزش آرایش صورت
آموزش خودآرایی
شهریه عمومی
800,000 تومان
1,700,000 تومان
800,000 تومان
شهریه خصوصی
1,200,000 تومان
2,550,000 تومان
1,200,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره آموزشی میکاپ عروس

ابزار و وسایل دوره آموزش آرایش عروس شامل وسایل پاکسازی پوست، رژ لب، خط چشم، ریمل، سایه، مداد ابرو، انواع فون ها، کرم های گریم، کانتور، هایلایتر، قلموهای گریم، مژه مصنوعی و ... می باشد.

آنچه در دوره گریم عروس فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش آرایش عروس، هنرجو با انواع سایه های چشم، گریم صورت، کانتورینگ، چسباندن مژه مصنوعی، انواع آرایش صورت، پاکسازی پوست و ... آشنا می شود و مهارت و تخصص آرایش عروس را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای وارد بازار کار می شود.

سرفصل های دوره آموزشی آرایش عروس

مشاوره و پذیرش عروس
آماده سازی مو و پوست عروس
میکاپ و آرایش عروس
آنالیز آناتومی بدن و چهره
طراحی و گریم ابرو
گریم و آرایش چند بعدی
آرایش موی عروس
طراحی و کاشت ناخن

ثبت نام دوره آرایش عروس

قسمت هایی از دوره آموزشی آرایش عروس


آموزش گریم و آرایش عروس


تکنیک های تیره و روشن کردن پوست و متعادل کردن برجستگی ها و فرو رفتگی های پوست را گریم صورت می گویند و هدف از گریم صورت اصلاح چهره و متعادل کردن چهره می باشد. در گریم عروس، باید ضمن شناخت نقاط ضعف و قوت چهره، زیبایی‌های صورت را برجسته نمود و عیوب آن را برطرف کرد تا با آرایشی متعادل، زیبایی صورت چندین برابر شود.


آموزش آماده سازی پوست عروس


زیبایی و شادابی پوست در آرایش صورت حائز اهمیت است. آرایش و گریم قادر است بخشی از عیب های چهره را بپوشاند. در حالی که با پاکسازی پوست می توان عیب های چهره بر طرف نموده و می توان شادابی و شفافیت پوست را افزایش داد تا آرایش و گریم به خوبی بر روی پوست صورت انجام پذیرد. با پاکسازی پوست سلول های مرده پوست و جوش های سر سیاه پوست از بین رفته و صورت شفافیت و طراوت خود را بدست می آورد.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.

مقالات آموزشی مرتبط با دوره آموزشی آرایش عروس