دوره آموزش اپیلاسیون


اپیلاسیون به اصلاح موهای زائد بدن با استفاده از ابزاری همچون موم گفته می شود. امروزه آموزش اپیلاسیون به عنوان یکی از پر طرفدارترین موارد آموزش آرایشگری مطرح شده و افرادی که این تخصص را فراگرفته اند، درآمد خوبی از این طریق کسب کرده اند. از مزیت های این روش می توان به جلوگیری از ایجاد جوش و تیرگی هایی که معمولا پس از استفاده از روش های قدیمی اصلاح بوجود می‌آید اشاره نمود. هدف این دوره آموزشی تربیت افراد ماهر و متخصص می باشد که با استفاده از تجهیزات و مواد با کیفیت در حرفه خود فعالیت کنند.

دوره آموزش اپیلاسیون


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *

هزینه دوره آموزش اپیلاسیون


شهریه دوره عمومی: 600,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 900,000 تومان

آشنایی با بازار کار اپیلاسیون

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی اپیلاسیون می باشد. امروزه با توجه به علاقه خانم ها برای داشتن پوستی تمیز و عاری از موهای زائد بدنبال سالن با اپلاسیون کار حرفه ای هستند، متخصصی که بتواند به آرامی بدون هیچگونه خراش و زخمی کار اپیلاسیون را انجام دهد. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

لیست دوره های مرتبط با دوره آموزش اپیلاسیون

نام دوره آموزشی
آموزش اصلاح صورت و ابرو
آموزش پاکسازی پوست
آموزش طراحی با حنا
آموزش آرایش دائم
شهریه عمومی
600,000 تومان
500,000 تومان
500,000 تومان
2,500,000 تومان
شهریه خصوصی
900,000 تومان
750,000 تومان
750,000 تومان
3,750,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره آموزشی اپیلاسیون

ا بزار و وسایل دوره آموزش اپیلاسیون شامل کاردك پاك کننده مواد، حوله یكبار مصرف، کرم های آبرسان گیاهی، کاور تخت یكبار مصرف، پد اپیلاسیون رولی یكبار مصرف، روپوش یكبار مصرف، پماد سوختگی، زر ورق یكبار مصرف، پودر بچه، پارچه متقال، پیش بند یكبار مصرف، دستمال کاغذی، ظرف موم یكبار مصرف و ... می باشد.

آنچه در آموزشگاه اپیلاسیون فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش هنرجو با اصلاح موهای زائد با انواع موم، وکس صورت و ... آشنا می شود و مهارت و تخصص اپیلاسیون را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.

سرفصل های دوره آموزش اپیلاسیون


آنالیز ساختمان پوست
آنالیز ساختمان مو
ساخت موم گیاهی و سنتی
پیرایش موهای زائد با موم
مراقبت از پوست
روش های استفاده از انواع موم

ثبت نام دوره آموزشی اپیلاسیون

قسمت هایی از دوره آموزش اپیلاسیون


آموزش پیرایش موهای زائد با موم


اپیلاسیون حذف موهای زائد بدن است. در اپیلاسیون به دلیل حذف موهای زائد بدن از ریشه، رشد موی اپیلاسیون شده به تاخیر می افتد. استفاده از موم، لیزر، نخ، الکترولیز و … از متداول ترین روش های اپیلاسیون است.موهای زائد اندام فوقانی، زیربغل، کشاله ران، اندام تحتانی و… را با استفاده از موم می توانید به راحتی از بین ببرید. اپیلاسیون با موم به دو روش گرم و سرد استفاده می شود.


آموزش مراقبت از پوست پس ازموزدایی


امروزه اپلاسیون به خاطر از بین بردن موهای زائد مورد استقبال بسیاری از خانم ها و آقایان قرار گرفته است. البته اگر نکات بهداشتی رعایت نشود، قطعا با مشکلات جدی مانند بیماری های واگیردار و مشکلات پوستی مواجه می شوید. با رعایت نکات بهداشتی می توانید با خیال راحت با اپلاسیون رشد موهای زائد را به تاخیر بیندازید. بعد از اپلاسیون برای حفظ رطوبت پوست از لوسیون های مخصوص و روغن استفاده کنید.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.

مقالات آموزشی مرتبط با دوره آموزشی اپیلاسیون