دوره آموزش اصلاح ابرو


پیرایشگر ابرو و صورت زنانه شغلی است که در رشته مراقبت زیبایی قرار دارد که از عهده شایستگی انجام اپیلاسیون ، اصلاح صورت ، فرم دادن به ابرو برآید. امروزه یکی از فاکتورهای اصلی در گریم صورت داشتن صورتی بدون موهای زائد می باشد. اصلاح ابرو و صورت در قدیم فقط با روش بند انداختن صورت متداول بوده اما در حال حاضر روش های زیادی از جمله دپیلاسیون یا وکس صورت مرسوم شده که در این دوره به طور کامل با آن ها آشنا خواهید شد. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش اصلاح و ابرو در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

دوره آموزش اصلاح ابرو


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *

هزینه دوره آموزشی اصلاح ابرو


شهریه دوره عمومی: 600,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 900,000 تومان

آشنایی با بازار کار طراحی با حنا

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی اصلاح ابرو می باشد. امروزه با توجه متدهای جدید خانم ها بدنبال ظاهری متنوع هستند به همین علت برای برداشتن ابروها و اصلاح صورت به سالن های زیبایی با متخصص ابرو مراجعه می کنند. خانم ها حداقل هفته ای یکبار برای اصلاح صورت و ابرو های خود به سالن های زیبایی مراجعه می کنند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

لیست دوره های مرتبط با دوره اصلاح ابرو

نام دوره آموزشی
آموزش پاکسازی پوست
آموزش آرایش دائم
آموزش اپیلاسیون
شهریه عمومی
500,000 تومان
2,500,000 تومان
600,000 تومان
شهریه خصوصی
750,000 تومان
3,750,000 تومان
900,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره آموزشی اصلاح صورت

ابزار و وسایل دوره آموزش اصلاح ابرو شامل حوله یکبارمصرف، کاسه یکبارمصرف، مواد ضد عفونی کننده ابزار، هد یکبارمصرف،پودر اصلاح، پودر بچه، مداد ابرو چرب و خشک، کرم های موبر، موم های گیاهی خشابی و کاسه ای، موم های سنتی، موم های سرد، موم های آماده ورقه ای، پنبه، دستمال کاغذی، کرم های ضد التهاب گیاهی و ... می باشد.

آنچه در آموزشگاه اصلاح صورت و ابرو فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش اصلاح و ابرو، هنرجو با انواع فرم های صورت، مدل های مختلف ابرو، روش های مختلف اصلاح صورت و... آشنا می شود و مهارت و تخصص طراحی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.

سرفصل های دوره آموزش اصلاح ابرو


فرم دادن به ابرو با توجه به حالت چهره
مدل های مختلف ابرو
رنگ کردن ابرو
مراقبت از پوست بعد از موزدایی
مو زدایی
دپیلاسیون

ثبت نام دوره اصلاح ابرو

قسمت هایی از دوره آموزش اصلاح ابرو


آموزش مدل ابرو


انتخاب مدل ابروها تاثیر بسزایی در زیبایی چهره دارد و زیبایی چشمان را چند برابر می کند. در صورتی شکل صورت خود را به درستی شناخته باشید میتوانید ابروها را متناسب با فرم چهره آراسته کنید. مدل ابرو در سن و آراستگی چهره تاثیر بسزایی دارد به گونه ای که پیرایش نامناسب ابرو باعث اخمو به نظر رسیدن چهره می شود. بنابراین شناخت انواع فرم چهره اهمیت دارد و ابروها باید متناسب با فرم چهره اصلاح شوند.


آموزش فرم دادن به ابرو


انتخاب صحیح شکل فرم دادن به ابروها در میزان سن تاثیر گذار است و اگر فرم مناسبی برای مدل ابروها انتخاب کنید دیگر نیازی نیست آرایش غلیظی داشته باشید. بنابراین فرم دادن به ابرو از اهمیت بالایی برخوردار است. برای فرم دادن به ابرو باید ابتدا، انتها و تاج ابرو مشخص شود و برای راحتی کار می توان از مداد ابرو برای علامت گذاری استفاده کرد، سپس قسمت های اضافی را اصلاح نمود.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.