آموزشگاه آرایشگری هنرسرا

دوره آموزش اکستنشن مژه

آموزش اکستنشن مژه یک اصل مهم در زیبایی چشم است. اینکه هنرجویان بتوانند آموزش کاشت مژه را به درستی و بر اساس مد روز ببینند و از آموزش های خود در آرایشگاه استفاده کنند تا مشتری رضایت کامل داشته باشد هدفی است که هنرآموزان دنبال می کند. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش اکستنشن مژه در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

سرفصل های دوره اکستنشن مژه

_ آشنایی با مواد و ابزار اکستنشن مژه

_ آموزش اکستنشن مژه تار به تار و کلاسیک

_ آموزش اکستنشن مژه سه بعدی

_ آموزش اکستنشن مژه والیوم

_ آموزش اکستنشن مژه مخملی و عروسکی

_ آموزش اکستنشن مژه فانتزی و رنگی

_ آموزش ترمیم و ریموو اکستنشن مژه

آنچه در این دوره فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش اکستنشن مژه، هنرجو با انواع روش های اکستنشن مژه، ریمو کردن اکستنشن و … آشنا شده و مهارت و تخصص اکستنشن مژه را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.

ثبت نام اینترنتی

5 درصد تخفیف بیشتر

لوازم و تجهیزات دوره کوتاهی مو

ابزار و وسایل دوره آموزش اکستنشن مژه شامل انواع مژه، چسب و مواد معدنی و … می باشد.

آشنایی با بازار کار دوره اکستنشن مژه

آموزش اکستنشن مژه یک اصل مهم در زیبایی چشم است. با توجه به علاقه خانم ها به مژه های بلند و فر شده به سمت بالا، اکستنشن مژه طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

هزینه دوره آموزش کوتاهی ژورنالی

شهریه دوره عمومی:
900,000 تومان
شهریه دوره خصوصی:
1,350,000 تومان
1367t

آموزش اکستنشن مژه

اکستنشن مژه برای افزایش حجم و همچنین زیباتر شدن مژه ها استفاده می شود. در این روش مژه های مصنوعی به صورت تک تک و با استفاده از چسب های که عموما بی رنگ با مشکی هستند، به مژه های شخص متصل می شوند. در این روش برای هر چشم در حدود 40 تا 60 مژه مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین فرد می توان با توجه به سلیقه خود طول و رنگ مژه خود را انتخاب نماید.

مراقبت بعد از اکستنشن مژه

از مهم ترین و اصلی ترین نکاتی که پس از اکستنشن بایستی به آن توجه نمود این است که از خیس کردن صورت تا 24 ساعت خوداری نموده تا مژه ها به بهترین حالت ممکن سرجای خود قرار گیرند. همچنین تا چندین روز پس ازاکستنشن بهتر است از استفاده از ریمل های ضد آب خودداری شود زیرا از فیکس شدن مژه ها جلوگیری می کند.

آنچه در دوره کوتاهی مو فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش اکستنشن مژه، هنرجو با انواع روش های اکستنشن مژه، ریمو کردن اکستنشن و … آشنا شده و مهارت و تخصص اکستنشن مژه را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

آموزش عملی همراه با پشتیبانی

 هنرجویان به صورتی کاملا عملی زیر نظر اساتید مجرب آموزشگاه هنرسرا دوره خواهند دید. این دسته از عزیزان پس از اتمام دوره می توانند از امکانات آموزشگاه به جهت تمرین بیشتر به صورت رایگان بهره مند گردند.

برگزاری کلاس آموزش بازاریابی

هنرجویان با شرکت در دوره های هنرسرا از یک جلسه کلاس آموزش بازاریابی حرفه ای بر اساس قواعد بازاریابی آرایشگاه بهره مند خواهند شد. اساتید دوره های بازاریابی از معروف ترین و متخصص ترین اساتید این حوزه هستند.

مدرک معتبر فنی و حرفه ای

هنرآموزان شرکت کننده در دوره هایی که در چارت فنی و حرفه ای وجود دارد پس از اتمام دوره برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای معرفی خواهند شد. هنرسرا آمادگی شمارا برای آزمون فنی و حرفه ای تضمین میکند.

سوالات متداول

هزینه آموزش اکستنشن مژه در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرسرا در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی و حرفه ای ایران است که در صفحه هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش اکستنشن مژه در آموزشگاه آرایشگری هنرسرا در دوره عمومی یک هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش اکستنشن مژه به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش اکستنشن مژه شامل انواع مژه مصنوعی و تار مژه ، چسب مژه و مواد ریموو و… می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله، همه جلسات آموزش اکستنشن مژه به صورت عملی برگزار می شود. البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا چشم و مژه مدل به حساسیت یا آسیبی بر نخورد.

خیر، برای دوره اکستنشن مژه سازمان فنی و حرفه ای ایران به علت مغایرت با موازین اسلامی مدرک ارائه نمی دهد. اما می توانید با شرکت در دوره های آموزش گریم و میکاپ مدرک فنی حرفه ایی گریم و میکاپ تخصصی صورت را دریافت کنید.

برای تهیه مواد اکستنشن مژه شامل تارهای مصنوعی (ابریشمی یا موی طبیعی)، چسب و مواد معدنی، هنرسرا میتونه برای شما پکیج کامل رو تهیه کنه و یا شما را برای خرید راهنمایی کند.

خیر. اکستنشن مژه با استفاده از تارهای مصنوعی مو و با چسب بر روی مژه های طبیعی افراد، انجام می شود. از این روی اکستنشن مژه نیاز به خریدن دستگاه خاصی ندارد.

بله آموزشگاه هنرسرا برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.