دوره آموزش اکستنشن مژه


آموزش اکستنشن مژه یک اصل مهم در زیبایی چشم است. اینکه هنرجویان بتوانند آموزش کاشت مژه را به درستی و بر اساس مد روز ببینند و از آموزش های خود در آرایشگاه استفاده کنند تا مشتری رضایت کامل داشته باشد هدفی است که هنرآموزان دنبال می کند. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش اکستنشن مژه در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

دوره آموزش اکستنشن مژه


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *

هزینه دوره آموزشی اکستنشن مژه


شهریه دوره عمومی: 1,000,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 1,500,000 تومان تومان

آشنایی با بازار کار کاشت مژه

آموزش اکستنشن مژه یک اصل مهم در زیبایی چشم است. با توجه به علاقه خانم ها به مژه های بلند و فر شده به سمت بالا، اکستنشن مژه طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

لیست دوره های مرتبط با دوره آموزشی اکستنشن مژه

نام دوره آموزشی
آموزش اکستنشن مو
شهریه عمومی
900,000 تومان
شهریه خصوصی
1,350,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره آموزشی اکستنشن مژه

ابزار و وسایل دوره آموزش اکستنشن مژه شامل انواع مژه، چسب و مواد معدنی و ... می باشد.

آنچه در آموزشگاه کاشت مژه فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش اکستنشن مو، هنرجو با انواع روش های اکستنشن مژه، ریمو کردن اکستنشن و ... آشنا شده و مهارت و تخصص اکستنشن مژه را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.

سرفصل های دوره آموزشی اکستنشن مژه

آموزش ترمیم و ریمو اکستنشن مژه
آموزش اکستنشن مژه
اکستنشن مژه به صورت تار تار با چسب کراتینه
آموزش اکستنشن مژه مصنوع

ثبت نام دوره اکستنشن مژه

قسمت هایی از دوره آموزشی اکستنشن مژه


آموزش اکستنشن مژه


اکستنشن مژه برای افزایش حجم و همچنین زیباتر شدن مژه ها استفاده می شود. در این روش مژه های مصنوعی به صورت تک تک و با استفاده از چسب های که عموما بی رنگ با مشکی هستند، به مژه های  شخص متصل می شوند. در این روش برای هر چشم در حدود 40 تا 60 مژه مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین فرد می توان با توجه به سلیقه خود طول و رنگ مژه خود را انتخاب نماید.


مراقبت بعد از اکستنشن مژه


از مهم ترین و اصلی ترین نکاتی که پس از اکستنشن بایستی به آن توجه نمود این است که از خیس کردن صورت تا 24 ساعت خوداری نموده تا مژه ها به بهترین حالت ممکن سرجای خود قرار گیرند. همچنین تا چندین روز پس ازاکستنشن بهتر است از استفاده از ریمل های ضد آب خودداری شود زیرا از فیکس شدن مژه ها جلوگیری می کند.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.