دوره آموزش آرایش صورت


آرایش صورت زنانه حرفه اي است كه نحوه استفاده صحیح از محصولات آرايشي و بهداشتي پوست را به منظور آرايش در جهت زيبايي، مراقبت، حفظ شادابي و سلامت پوست صورت دارا مي باشد. با توجه به فرم های مختلف چهره و استفاده از تكنیک کانتورینگ می توان تا حدودی عیوب چهره را پوشاند و برجستگی و فرورفتگی هایی در صورت ایجاد نمود که باعث جذابیت چهره شود. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش متعادل ساز چهره در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

دوره آموزش آرایش صورت


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *

هزینه دوره آموزشی آرایش صورت


شهریه دوره عمومی: 1,700,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 2,550,000 تومان

آشنایی با بازار کار متعادل سازی چهره

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی میکاپ و گریم می باشد. باتوجه به اینکه میکاپ و گریم کار زمان بری می باشد و خانم ها فرصت کافی برای آرایش صورت خود ندراند، خانم ها ترجیح می دهند نزد میکاپ آرتیست ها بروند و هزینه های زیادی بابت میکاپ پرداخت کنند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

لیست دوره های مرتبط با دوره آرایش صورت

نام دوره آموزشی
آموزش چهره پردازی کودک
آموزش آرایش عروس
آموزش خودآرایی
شهریه عمومی
800,000 تومان
2,100,000 تومان
800,000 تومان
شهریه خصوصی
1,200,000 تومان
3,150,000 تومان
1,200,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره آموزش گریم و میکاپ

ابزار و وسایل دوره میکاپ و گریم شامل فون، کرم مرطوب کننده، رژ لب، خط چشم، ریمل، سایه، مداد ابرو، پیش بند و هد بند اصلاح، دستکش نخی، رژ، ژگونه، پرایمر، براش، پالت های کرم پودر، پالت های کانتور، پالت های سایه، قلمو و ..می باشد. همچنین وسایل مورد نیاز پاکسازی شامل ماسک صورت ، روغن آراگان، خاویار، اسکراپ ، پنبه و... می باشد.

آنچه در دوره گریم فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش آرایش صورت، هنرجو با انواع پوست، پاکسازی پوست، فرم های مختلف چهره و متعادل سازی چهره متناسب با نوع چهره، خودآرایی و شخصیت سازی کارتونی کودک آشنا شده و مهارت و تخصص گریم و میکاپ را متناسب با متد جدید فرا میگیرد.

سرفصل های دوره آموزش آرایش صورت

پاک سازی پوست
آماده سازی اولیه آرایش
متعادل سازی چهره
آرایش چشم
آرایش روز و شب
شخصیت سازی کارتونی
آرایش عکاسی
خودآرایی

ثبت نام دوره آرایش صورت

قسمت هایی از دوره آموزش آرایش صورت


آموزش متعادل سازی اعضای چهره


فرم صورت افراد با یکدیگر تفارت دارد و از اشکال مختلف هندسی پیروی می کند، که هرکدام از این اشکال هندسی آرایش صورت مختص به خود را دارد. بر اساس این اشکال هندسی قسمتی از چهره را تیره و قسمت دیگری راروشن نموده تا چهره به فرم ایده آل نزدیک شود. در این دوره چهره افراد را متعادل کرده به گونه ای که پیشانی، گونه ها، بینی و غبغب فرم مناسبی پیدا کند و به فرم ایده آل نزدیک شود. بنابراین شناخت تمام فرم های صورت از اهمیت بالایی برخوردار است.


آموزش پاک سازی پوست


برای داشتن صورتی شفاف و شاداب پاک سازی پوست توصیه می شود. قبل انجام گریم و آرایش صورت باید صورت از سلول های مرده و جوش های سر سیاه پاک سازی شود. پاکسازی پوست های چرب، خشک و معمولی با یکدیگر تفاوت دارد و هر نوع پوستی پاکسازی مربوط به خود را دارد. بعد از پاک سازی پوست شفاف شده و طراوت و شادابی خود را بدست می آورد. برای افراد زیر 30 سال هفته ای یکبار و افراد بالای 30 سال هفته دو بار پاکسازی پوست توصیه می شود.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.