دوره آموزش رنگ مو


هنرجویان در این دوره آموزشی فرا خواهند گرفت که چگونه با موارد شیمیایی عملیات مختلف رنگ کردن مو را انجام دهند. آموزش های انجام شده در این دوره شامل مواردی همچون کاتالوگ خوانی و رنگ شناسی ، انجام دکلره ، ساخت رنگ ها با ترکیبات مختلف ، رنگ مناسب برای انواع موها ، انواع روش های رنگ مو و سایر موارد از این دست خواهد بود. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش رنگ مو (کاربر مواد شیمیایی) در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

دوره آموزش رنگ مو


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *

هزینه دوره آموزشی آموزش رنگ مو


شهریه دوره عمومی: 2,500,000 تومان تومان
شهریه دوره خصوصی: 3,750,000 تومان تومان

آشنایی با بازار کار دوره رنگ و مش

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی رنگ مو می باشد. باتوجه به اینکه رنگ مو نیاز به مهارت و تخصص دارد و هر روز مدل های جدیدی از خدمات رنگ مو ارائه می شود، خانم ها ترجیح می دهند نزد متخصص رنگ بروند. در بین خدمات مختلف رشته مراقبت و زیبایی، تخصص رنگ و مش بدلیل اینکه کار دست و زحمت متخصص زیاد است از درآمد بالایی برخوردار است. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد. به افرادی که می خواهند بصورت تخصصی در لاین رنگ و مش فعالیت کنند، پیشنهاد می شود در دوره پیشرفته رنگ و مش شرکت نمایند.

لیست دوره های مرتبط با دوره رنگ مو

نام دوره آموزشی
آموزش پیرایشگر کودک
آموزش کوتاهی مو
آموزش بافت مو
آموزش شنیون مو
شهریه عمومی
700,000 تومان
1,100,000 تومان
600,000 تومان
2,200,000 تومان
شهریه خصوصی
1,050,000 تومان
1,650,000 تومان
900,000 تومان
3,300,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره رنگ مو

ابزار و وسایل دوره آموزش رنگ مو شامل شانه ، برس گرد، کاسه رنگ، برس رنگ، کلیپس ، قلاب، بیگودی فر، ماژور، حوله يکبار مصرف ،پيش بند يکبار مصرف، كلاه رنگ يکبار مصرف، محافظ رنگ، فويل آلومينيوم یا سوئیت مش، كلاه مش، نرم كننده مو، شامپو خنثی، شامپو قلیایی، ویتامینه، رنگ های موقت، دائم، نیمه دائم، سشوار، سشوار کلاهی،پودر دکلره، پودر دکاپاژ، ریموور و... می باشد.

آنچه در دوره رنگ مو فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش رنگ مو، هنرجو با انواع ترکیب رنگ ها، دکلره، مش با کلاه، مش های فانتزی، رنگساژ ها، صافی و فر کردن مو با مواد، براشینگ مو، کراتینه، لایت های فانتزی و ... آشنا شده، مهارت و تخصص رنگ مو را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.

سرفصل های دوره آموزش رنگ مو


دوره آموزش رنگ و مش (کاربر مواد شیمیایی: بر اساس چارت رسمی سازمان فنی و حرفه ای) زیر نظر اساتید مجرب هنرسرا برگزار شده و پس از پایان این دوره هنرجویان می توانند به سادگی موارد مربوط به رنگ مو که در سرفصل ها نیز بیان شده است را انجام دهند.


بررسى عملكرد پوست سر و ساختمان مو
كاتالوگ خوانى
تركيب رنگ
رنگ كردن مو سفيد
رنگ كردن موى طبيعى و رنگ شده
بى رنگ كردن مو
مش با كلاه
رنگساژ

ثبت نام دوره آموزش رنگ مو

قسمت هایی از دوره آموزش رنگ مو


آموزش دکلراسیون یا بی رنگ کردن مو


دکلره کردن مو یا دکلراسیون یا بلیچینگ در واقع همان بیرنگ کردن مو می باشد که باعث می شود پیگمنت های طبیعی مو از ساختمان مو خارج شود و رنگ مو روشن تر شود. آشنایی با انواع پودرهای دکلره و نسبت پودر دکلره به اکسیدان چیزی است که تنها یک آرایشگر مو و متخصص رنگ مو می تواند با توجه به رنگ موهای شما برایتان تجویز کند.


آموزش رنگ کردن مو


در هنگام انتخاب و رنگ کردن مو باید رنگ پوست و رنگ چشم را نیز مد نظر قرار داد زیرا ممکن است در صورت انتخاب رنگ موی نامناسب، رنگی را انتخاب کرده باشید که سن شما را چندین سال بالا برده و یا به صورت نامتعارف با رنگ پوست و چهره شما باشد. بنابراین قبل از رنگ کردن مو حتما با یک آرایشگر حرفه ای در این زمینه مشورت نمایید.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.