دوره آموزش اکستنشن مو


افراد زیادی هستند که برای بازه زمانی محدودی نیاز به موی بلند پیدا میکنند. بهترین راه حل برای این موضوع استفاده از اکستنشن مو است. به همین جهت آموزش اکستنشن مو میتواند یکی از موارد درآمد زا برای سالن خدمات زیبایی شما باشد. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش اکستنشن مو در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

دوره آموزش اکستنشن مو


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *

هزینه دوره آموزشی اکستنشن مو


شهریه دوره عمومی: 900,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 1,350,000 تومان

آشنایی با بازار کار اکستنشن مو

یکی از پرطرفدار ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی اکستنشن مو می باشد. با توجه به علاقه خانم ها به موهای بلند و لخت و یا افرادی که تمایل به مش و لایت کردن موها خود ندارند ولی علاقه به استفاده از اکستنشن های تکه ای در میان موهای خود هستند، اکستنشن مو طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

لیست دوره های مرتبط با دوره اکستنشن مو

نام دوره آموزشی
آموزش اکستنشن مژه
شهریه عمومی
1,000,000 تومان
شهریه خصوصی
1,500,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره آموزش اکستنشن مو

ابزار و وسایل دوره آموزش اکستنشن مو شامل انواع موهای مورد استفاده در اکستنشن مو، اتو موی التراسونیک، گیره جدا کننده موها، انواع پلت های کراتینی، انواع چیپ های اکستنشن، محافظ مو، چسب کراتین، رینگ، کلیپس، چسب حرارتی و ... می باشد.

آنچه در هنرآموزان فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش اکستنشن مو، هنرجو با انواع روش های اکستنشن، ریمو کردن اکستنشن و ... آشنا شده و مهارت و تخصص اکستنشن مو را متناسب با متد جدید فرا می گیرد

سرفصل های دوره آموزش اکستنشن مو

اکستنش با موی طبیعی
نصب اکستنش با رینگ
اکستنشن با موی مصنوعی
نصب اکستنشن با چسب
آموزش ترمیم و ریمو
اتصال حرارتی و دوخت مو

ثبت نام دوره اکستنشن مو

قسمت هایی از دوره آموزش اکستنشن مو


آموزش اکستنشن مو


برای پر پشت نشان دادن موها می توان از اکستنشن مو استفاده نمود و حتی برای بعضی افراد که دچار ریزش مو شده‌اند و یا افرادی که دارای موی نازک هستند، یک جایگزین مناسب محسوب شود.اکستنشن مو به دو روش اکستنشن سرد و اکستنشن گرم تقسیم می شود. در اکستنشن سرد از هیچ دستگاهی استفاده نمی‌شود، اکستنشن سرد با بهره گیری از چسب گیاهی به نام کراتین انجام می شود، در حالی که اکستنشن گرم با کمک دستگاه انجام می‌شود و شامل اکستنشن با چسب و اکستنشن لیزری است.


انواع اکستنشن مو


روش های مختلفی برای اکستنشن مو وجود دارد که شامل اکستنشن با چسب کراتین، اکستنشن با رینگ، اکستنشن با بافت، اکستنشن با گیره و اکستنشن با دوخت می باشد. بعد از اکستنشن باید نکات مربوط به مراقب و نگهداری موها به خوبی انجام شود تا ماندگاری آن ها بیشتر شود، همچنین از یک برس نرم و مخصوص برای شانه زدن استفاده شود.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.