دوره آموزش بافت مو


آراستن مو های بلند به صورت دو يا چند رشته و بافتن اين رشته ها به صورت گيسو به منظور زيبايی مو را بافت مو می گویند. بافت مو یکی از هنرهایی است که علاوه بر کاربرد آن در آرایش ویژه برای مراسم و مجالس مختلف ، به صورت روز مره نیز مورد استفاده قرار می گیرد. با انجام بافت به حالات مختلف می توانید هر روز یک استایل جدید به موهای خود دهید و از یکنواختی روزانه موها خلاص شوید و در این صورت آرایشگر موهای خود شوید. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش بافت مو در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

دوره آموزش بافت مو


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *

هزینه دوره آموزشی بافت مو
شهریه دوره عمومی: 600,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 900,000 تومان

آشنایی با بازار کار دوره بافت مو

یکی از پرطرفدار ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی بافت مو می باشد. بافت مو به ابزار و وسایل کمی نیاز دارد ولی یک آرایشگر تنها با مدرک بافت مو نمی تواند درآمد خوبی داشته باشد پیشنهاد می شود هنرجو در دوره آموزش شینیون مو و آموزش اکستنشن مو شرکت نماید تا با دریافت مدارک مربوطه بتواند بازار کار خیلی خوبی داشته باشد، یک آرایشگر باید به تمامی مدل های جدید آرایش مو تسلط داشته باشد. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

لیست دوره های مرتبط با دوره بافت مو

نام دوره آموزشی
آموزش پیرایشگر کودک
آموزش کوتاهی مو
آموزش شنیون مو
آموزش رنگ مو
شهریه عمومی
700,000 تومان
1,100,000 تومان
2,200,000 تومان
2,500,000 تومان
شهریه خصوصی
1,050,000 تومان
1,650,000 تومان
3,300,000 تومان
3,750,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره آموزشی بافت مو

ایزار و وسایل دوره آموزش بافت مو شامل، مولاژ شنیون، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوي، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت، سنجاق موئي ريز، سنجاق موئي رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، برس، شانه، بیگودی، سشوار و ... می باشد.

آنچه در دوره بافت مو فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش بافت مو، هنرجو با انواع بافت های پایه، بافت تیغ ماهی، بافت های ترکیبی و ... آشنا شده و مهارت و تخصص بافت مو را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.

سرفصل های دوره آموزش بافت مو


دوره آموزش بافت مو زیر نظر اساتید مجرب هنرسرا برگزار شده و پس از پایان این دوره هنرجویان می توانند به سادگی موارد مربوط به بافت مو که در سرفصل ها نیز بیان شده است را انجام دهند.
آماده سازی مو قبل از بافت
بافت های پایه
بافت فانتزی
استفاده از تزئینات بافت مو و مهره
بافت با موی اضافه
بافت ترکیبی

ثبت نام دوره بافت مو

قسمت هایی از دوره آموزش بافت مو


آموزش بافت مو


بافت مو از روش های بسیار مرسوم و محبوبی است که از زمان های گذشته تا به امروز در مدل های مختلفی انجام می شده است. تنوع در مدل بافت مو این امکان را فراهم می آورد تا تمام افراد بتوانند با توجه به ساختار صورت خود و همچنین جنس مو مدل مورد نظر را انتخاب نمایند و از آن استفاده کنند. بافت مو شامل بافت ساده، بافت آفریقایی، بافت تیغ ماهی، بافت فرانسوی، بافت هلندی، بافت تل، بافت پنج تایی، بافت طنابی، چهار تایی مکعبی وچهار تایی پهن می باشد.


آموزش بافت مو ساده


بافت مو یکی از قدیمی ترین و زیباترین مدل های آرایش مو است که انواع مختلفی دارد. بافت مو علاوه بر زیبایی، باعث تقویت مو می شود. موها را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید. قسمت سمت راست مو را حالت ضربدری روی قسمت سمت چپ مو بگذارید. رشته سمت چپ مو را به صورت ضربدری روی قسمت رشته سمت راست که در وسط سر قرار گرفته بگذارید. رشته های سمت راست و سمت چپ مو را به صورت ضربدری روی رشته ی وسط مو بگذارید. موها را تا انتها با این ترتیب ببافید و در اخر با کش ببندید.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.