دوره آموزش کوتاهی ژورنالی


هنرجویان در این دوره آموزشی فرا خواهند گرفت که چگونه با موارد شیمیایی عملیات مخلف رنگ کردن مو را انجام دهند. آموزش های انجام شده در این دوره شامل مواردی همچون کاتلوگ خوانی و رنگ شناسی ، انجام دکولوره ، ساخت رنگ ها با ترکیبات مختلف ، رنگ مناسب برای انواع موها ، انواع روش های رنگ مو و سایر موارد از این دست خواهد بود. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش رنگ و مش (کاربر مواد شیمیایی) در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

دوره آموزش کوتاهی ژورنالی


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *

هزینه دوره آموزش کوتاهی ژورنالی


شهریه دوره عمومی: 900,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 1,350,000 تومان

آشنایی با بازار کار دوره کوتاهی مو ژورنالی

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی کوتاهی مو می باشد. باتوجه به اینکه کوتاهی مو نیاز به مهارت و تخصص دارد، خانم ها ترجیح می دهند نزد کوپ کار حرفه ای بروند. خانم ها فقط به دلیل بلند شدن بیش از اندازه موهای خود یا موخوره به کوپ کار مراجعه نمی کنند بلکه ممکن است فرصت کافی برای آراستگی موهای خود نداشته باشند و یا حتی به خاطر مد روز به کوپ کار مراجعه کنند. افرادی که می خواهند در لاین کوتاهی مو فعالیت کنند، پیشنهاد می شود برای افزایش تخصص و مهارت خود در دوره آموزش کوتاهی ژورنالی شرکت نمایند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

لیست دوره های مرتبط با دوره کوتاهی ژورنالی

نام دوره آموزشی
آموزش پیرایشگر کودک
آموزش کوتاهی مو
آموزش بافت مو
آموزش شنیون مو
آموزش رنگ مو
شهریه عمومی
700,000 تومان
1,100,000 تومان
600,000 تومان
2,200,000 تومان
2,500,000 تومان
شهریه خصوصی
1,050,000 تومان
1,650,000 تومان
900,000 تومان
3,300,000 تومان
3,750,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره آموزش کوتاهی مو

ابزار و وسایل دوره آموزش کوتاهی مو شامل مواد فرم دهنده مو، فیکساتور، اسپری دو فاز، پيش بند يكبار مصرف، شامپو، نرم كننده مو، حوله يكبار مصرف، پیش بند ضد آب، تيغ ، قيچي معمولی، قيچي پیتاژ، برس گرد، كليپس، شانه، آبپاش، موپران، سشوار دستي می باشد.

آنچه در دوره کوتاهی مو فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش کوتاهی مو، هنرجو با انواع براشینگ مو، کوتاهی های پایه کوتاهی با قیچی پیتاژ و تیغ، کوتاهی با زاویه های مختلف، کوتاهی با شانه و قیچی، کوتاهی با ماشین مو زنی و ... آشنا شده و مهارت و تخصص کوتاهی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.

سرفصل های دوره کوتاهی ژورنالی


دوره آموزش رنگ و مش (کاربر مواد شیمیایی: بر اساس چارت رسمی سازمان فنی و حرفه ای) زیر نظر اساتید مجرب هنرسرا برگزار شده و پس از پایان این دوره هنرجویان می توانند به سادگی موارد مربوط به رنگ مو که در سرفصل ها نیز بیان شده است را انجام دهند.

بكارگيري و اجراي تكنيك موهاي بلند از روي تصوير
الگو سازي مدل ها بر روي مانكن
فرم دهي مو
بكار گيري و اجراي تكنيك موهاي كوتاه از روي تصوير
پيتاژ كردن مو از روي عكس و تصوير
براشینگ مو

ثبت نام دوره کوتاهی ژورنالی

قسمت هایی از دوره کوتاهی ژورنالی


آموزش پیتاژ مو


پیتاژ یا تکه تکه کردن موی سر برای کسانی که موی پر پشت سنگین دارند مناسب است. این شیوه کوتاهی برای کسانی که مو فر یا مجعد دارند مناسب نیست. در این روش مو به صورت طبقه به طبقه از بالا رو به پایین با قیچی مخصوص کوتاه می شود. تکه های زیرین مو و پشت مو از تکه های جلوی مو بلندتر می باشد.


آموزش براشینگ مو


حالت دادن مو به وسیله سشوار و برس را براشینگ مو می گویند. همانطور که براشینگ می تواند موهایی با مدل های زیبا و جذاب را به شما هدیه دهد، به همان اندازه می تواند در صورت استفاده ناصحیح به تارهای موی شما آسیب برساند. بسیار اهمیت دارد که در هنگام براشینگ از روش های اصولی آن استفاده کنید.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.