دوره آموزش طراحی با حنا


طراحی با حنا بر روی بدن یکی از هنرهایی است که علاوه بر اینکه تا حدودی خواسته افراد از تتو و طراحی بر روی بدن را بر آورده می سازد به سلامتی پوست نیز کمک می کند. استفاده از طراحی های زیبا با حنا بر روی بدن این امکان را دارد که پس از مدتی و بدون دردسر طرح حنای خود را تغییر داده و از طرح دیگری استفاده کنید.رنگ حنای طبیعی هیچ گاه به سمت رنگ مشکی دیده نمی شود و همیشه ته رنگی از قرمزی در آن وجود دارد. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش طراحی با حنا در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

دوره طراحی با حنا


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *

هزینه دوره آموزشی طراحی با حنا


شهریه دوره عمومی: 500,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 750,000 تومان

آشنایی با بازار کار طراحی با حنا

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی طراحی با حنا می باشد. امروزه خانم ها برای داشتن طرح های خاص با توجه به نوع لباسی که در مجالس استفاده می کنند بدنبال یک سالن زیبایی هستند که به طراحی با حنا تسلط داشته باشند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

لیست دوره های مرتبط با دوره طراحی با حنا

نام دوره آموزشی
آموزش اصلاح صورت و ابرو
آموزش پاکسازی پوست
آموزش آرایش دائم
آموزش اپیلاسیون
شهریه عمومی
600,000 تومان
500,000 تومان
2,500,000 تومان
600,000 تومان
شهریه خصوصی
900,000 تومان
750,000 تومان
3,750,000 تومان
900,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره طراحی با حنا

ابزار و وسایل دوره آموزش طراحی با حنا شامل اپيلكاتور، شابلون پلاستيكي، قلم مو پلاستيكي، كاسه پلاستيكي متوسط، شابلون كاغذ، ژورنال تصاوير با طراح هاي مختلف، پنبه ، الكل، دستمال مرطوب، قیف، حنا. و ... می باشد.

آنچه در آموزشگاه طراحی با حنا فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش طراحی با حنا، هنرجو با انواع طرح های حنا، کار کردن با قلم و شابلون و... آشنا می شود و مهارت و تخصص طراحی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.

سرفصل های دوره طراحی با حنا


دوره آموزش طراحی با حنا زیر نظر اساتید مجرب هنرسرا برگزار شده و پس از پایان این دوره هنرجویان می توانند به سادگی موارد مربوط به رنگ مو که در سرفصل ها نیز بیان شده است را انجام دهند.
موارد زیر تماما در دوره های آموزشی به صورت عملی مورد بحث و آموزش قرار خواهند گرفت


ايجاد طرح روي بدن
طراحی با قیف
طراحی هندی
خشك كردن طرح حنا
طراحی با شابلون
طراحی با قلم

ثبت نام دوره طراحی با حنا

قسمت هایی از دوره آموزش طراحی با حنا


آموزش طراحی با حنا


طراحی با حنا یکی از زیباترین و بی خطرترین روش های تاتوی بدن است  که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی با حنا 1 الی 2 هفته ماندگاری دارد. مراحل طراحی با حنا شامل، طراحی طرح مورد نظر، آماده سازی رنگ حنا و انجام تاتو با حنا در محل مورد نظر می باشد.


آموزش انتقال طرح با حنا


امروزه انتقال طرح با حنا بر روی پوست، یکی از زیباترین و بی خطرترین تاتوی موقت محسوب می شود. حنا گیاه سنتی با خواص دارویی بی نظیری است که به راحتی پاک می شود. برعکس تاتو های دائمی که پاک کردن شان هزینه بر و خطرناک است.اگر یک طرح خاصی را دوست دارید براحتی می توانید با استفاده از حنا طرح مورد نظر را به پوست بدن خود انتقال دهید.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.