آموزشگاه آرایشگری هنرسرا

دوره آموزش طراحی ناخن

آموزش طراحی ناخن یکی از حرفه های پر طرفدار در رشته مراقبت و زیبایی می باشد. در این دوره هنرجو با مانیکور و پدیکور، انواع فرنچ و بیس زدن، طراحی های مبتدی و پیشرفته از جمله، طراحی پایه، داتینگ، لنز ناخن، شابلون، نگین، آویز، لمینت، شوگر افکت، گریم ناخن و … آشنا می شود.

زیبایی ناخن یکی از مواردی است که تمامی خانم ها برای آن اهمیت ویژه ای قائل هستند. همچنین جز حرفه های غیر مناسبتی محسوب می شود و خانم ها حداقل ماهی یکبار به ناخن کار خود برای ترمیم مراجعه می کنند و بازار کار خوبی دارد. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش طراحی ناخن در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

لوازم و تجهیزات دوره آموزش طراحی ناخن

وسایل و ابزار مورد استفاده در دوره آموزش طراحی ناخن شامل: قلم های طراحی و داتینگ، انواع لاک و لاک ژل ها، تاپ کات، بیس کات، انواع نوارهای دیزاین و شابلون، نگین، لوازم مانیکور، قلم داتینگ، انواع سوهان، بافر، پولیش و … می باشد.
لوازم دوره آموزش طراحی ناخن

آموزشگاه هنرسرا پک تجهیزات لازم دوره آرایش و پیرایش را به طور رایگان در اختیار هنرجو قرار می دهد.

سرفصل های دوره طراحی ناخن

 • آموزش مانیکور و پدیکور
 • آموزش سوهان کشی
 • آموزش انواع فرنچ
 • طراحی پایه و تخصصی داتینگ خطی
 • آموزش گریم ناخن
 • آموزش لنز ناخن، شابلون، نگین و آویز
 • آموزش دیزاین شاتر کروم
 • دیزاین شوگر افکت
 • طراحی با ژل
 • آموزش فیبر، لمینت
 • آموزش کار با ژل، تاپ ژل و لاک ژل
 • نصب و تزئین ناخن مصنوعی
اکستنشن مو

 

افراد زیادی هستند که برای بازه زمانی محدودی نیاز به موی بلند پیدا میکنند. بهترین راه حل برای این موضوع استفاده از اکستنشن مو است. به همین جهت آموزش اکستنشن مو میتواند یکی از موارد درآمد زا برای سالن خدمات زیبایی شما باشد. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش اکستنشن مو در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

کاشت ناخن

زیبایی ناخن یکی از مواردی است که تمامی خانم ها برای آن اهمیت ویژه ای قائل هستند. یکی از مهم ترین خواسته های آرایش عروس کاشت ناخن زیبا است. فراتر از این موضوع امروزه افراد اهمیت بسیار زیادی برای ناخن های خود قائل هستند و هزینه زیادی را بابت نگهداری از ناخن های خود پرداخت میکنند. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش کاشت ناخن در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

آنچه در دوره طراحی ناخن فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش طراحی ناخن، هنرجو با مانیکور مرطوب و خشک، سوهان کشی اصولی ناخن، انواع فرنچ و بیس زدن ناخن، طراحی پایه و تخصصی داتینگ خطی، لنز و شابلون، فویل ناخن و کروم، شاتر کروم و شوگر افکت، طریقه کار با ژل، تاپ ژل و لاک ژل، لمینت و گریم ناخن آشنا می شود.

با کسب مدرک آرایشگر ناخن از سازمان فنی و حرفه ای کشور می تواند وارد بازار کار شود و به عنوان متخصص فعالیت کند و کسب درآمد داشته باشد.

هزینه دوره آموزش طراحی ناخن

شهریه دوره عمومی:
1,000,000 تومان
شهریه دوره خصوصی:
1,000,000 تومان
آشنایی با بازار کار دوره آموزش طراحی ناخن

آموزش طراحی ناخن یک اصل مهم در زیبایی دست می باشد. با توجه به علاقه خانم ها به ناخن های زیبا با طراحی های متفاوت و جدید، طراحی ناخن طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

باتوجه به اینکه حرفه طراحی ناخن یک حرفه مناسبتی نیست و ماهانه مشتری ها برای ترمیم به ناخن کار خود مراجعه می کنند، بازار کار خوبی دارد.

هنرجویان برای تکمیل تخصص خود بعد از دوره طراحی ناخن می توانند در دوره تخصصی آموزش کاشت ناخن شرکت کنند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر ازسازمان فنی و حرفه ای کشور براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

آموزش عملی همراه با پشتیبانی

 هنرجویان به صورتی کاملا عملی زیر نظر اساتید مجرب آموزشگاه هنرسرا دوره خواهند دید. این دسته از عزیزان پس از اتمام دوره می توانند از امکانات آموزشگاه به جهت تمرین بیشتر به صورت رایگان بهره مند گردند.

برگزاری کلاس آموزش بازاریابی

هنرجویان با شرکت در دوره های هنرسرا از یک جلسه کلاس آموزش بازاریابی حرفه ای بر اساس قواعد بازاریابی آرایشگاه بهره مند خواهند شد. اساتید دوره های بازاریابی از معروف ترین و متخصص ترین اساتید این حوزه هستند.

مدرک معتبر فنی و حرفه ای

هنرآموزان شرکت کننده در دوره هایی که در چارت فنی و حرفه ای وجود دارد پس از اتمام دوره برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای معرفی خواهند شد. هنرسرا آمادگی شمارا برای آزمون فنی و حرفه ای تضمین میکند.

سوالات متداول

هزینه آموزش طراحی ناخن در اواسط این برگه برای دوره های عمومی و خصوصی عنوان شده است. هزینه کلاس های آموزش آرایشگری آموزشگاه هنرسرا در دوره های عمومی طبق تعرفه قیمت سازمان فنی و حرفه ای ایران است که در قسمت هزینه های آموزش آرایشگری می توانید مشاهده بفرمایید.

مدت زمان آموزش طراحی ناخن در آموزشگاه آرایشگری هنرسرا در دوره عمومی دو هفته است. البته برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل، دوره های آموزش طراحی ناخن به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

وسایل مورد نیاز برای آموزش طراحی ناخن شامل انواع لوازم مانیکور و پدیکور، انواع لاک و ژل ، انواع قلم و سوزن طراحی ، سنگ و نگین و…. می باشد که در دوره های آموزشی همه موارد توسط آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

بله، همه جلسات آموزش طراحی ناخن به صورت عملی برگزار می شود. البته تمام آموزش های عملی در ابتدا توسط مربی انجام می گردد و سپس توسط هنرجویان تحت نظر مربی انجام می شود تا پوست و ناخن مدل، به حساسیت یا آسیبی بر نخورد. همچنین برای تمرین طراحی می توانند از پالت های ناخن مصنوعی استفاده کنند.

بله آموزشگاه هنرسرا برای افراد شاغل کلاس های آموزشی را آخر هفته ها برگزار می کند تا افراد شاغل هم بتوانند در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

بعد از اتمام دوره شما مدرک فنی و حرفه ای آرایشگر ناخن را دریافت می کنید.

بله. هنرسرا آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوت در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.