آموزش طراحی ناخن


آرایشگر ناخن (طراحی ناخن) به مفهوم آراستن و پیراستن ناخن های دست و پا و نگهداری از آنها به منظور رعایت بهداشت می باشد. زیبایی ناخن یکی از مواردی است که تمامی خانم ها برای آن اهمیت ویژه ای قائل هستند. یکی از مهم ترین خواسته های آرایش عروس طراحی ناخن زیبا است. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش طراحی ناخن در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

دوره آموزش طراحی ناخن


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *

هزینه دوره آموزشی طراحی ناخن:


شهریه دوره عمومی: 650,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 975,000 تومان

آشنایی با بازار کار طراحی ناخن

آموزش طراحی ناخن یک اصل مهم در زیبایی دستمی باشد. با توجه به علاقه خانم ها به ناخن های زیبا با طراحی هایی متفاوت و جدید، طراحی ناخن طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. برای افزایش بازار کار ناخن به هنرجویان پیشنهاد می شود در دوره آموزش کاشت ناخن شرکت کنند تا با کاشت ناخن آشنا شوند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

لیست دوره های مرتبط با دوره طراحی ناخن

نام دوره آموزشی
آموزش کاشت ناخن
شهریه عمومی
1,500,000 تومان
شهریه خصوصی
2,250,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره آموزش آرایش ناخن

ابزار و وسایل دوره آموزش طراحی ناخن شامل قلم های طراحی ،چسب های نواری ، اکلیل ، لاک ، تاپ کات و بیس کات، پنبه های آرایشی، لاک پاک کن ، مهر ناخن ، پرایمر، نگین، قلم های نقطه گذاری، استیکر ناخن، پودر کاشت، لیکوئید کاشت، سوهان برقی، سوهان چوبی و پلیش بافر، نیپر و ... می باشد.

آنچه در کلاس آموزش طراحی ناخن فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش اکستنشن مو، هنرجو با انواع روش های مختلف طراحی ناخن با قلم و نگین و ... آشنا شده و مهارت و تخصص طراحی ناخن را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.

سرفصل های دوره آموزشی طراحی ناخن

آشنايي با ابزار
آموزش سوهان کشی
آشنايي با انواع فرنچ
طراحی گریم ناخن
مرحله رنگ شناسي
نصب و تزئین ناخن مصنوعی

ثبت نام دوره طراحی ناخن

قسمت هایی از دوره آموزشی طراحی ناخن


آموزش طراحی ناخن


امروزه زیبایی ناخن ها از اهمیت بالایی برخوردار است، خانم ها به دنبال تنوع در فرم و زیبایی ناخن هستند. روش ها و مدل های مختلفی برای طراحی ناخن حرفه ای وجود دارد، که می توان به طراحی با آب و لاک، طراحی زیگزاگی و ... اشاره نمود. برای یک طراحی ایده آل کافی است شناخت کافی نسبت به ترکیب رنگ لاک ها و طرح های متقارن و نامتقارن داشته باشید.


آموزش فرنچ ناخن


یکی از روش های طراحی، فرنچ ناخن می باشد که جز ساده ترین و زیبا ترین طرح های ناخن است. در این روش نوک ناخن ها طراحی می شوند و رنگ شان متفاوت با رنگ پایه ناخن است. نوک ناخن می تواند بصورت منحنی یا مستطیلی باشد.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.