دوره آموزش میکروپیگمنیشن

قرار گرفتن مواد رنگي با منشاء خارجي در زير پوست باعث تغييرات رنگي مي شود كه اين حركات را میکروپیگمنتیشن (آرايش دائم صورت) مي ناميم. میکروپیگمنتیشن براي بازسازی طبيعی، متعادل سازی و جلوه بخشيدن به چهره استفاده می شود كه درنتيجه زيبایی بيشتر چهره در طولانی مدت را به ارمغان می آورد.میزان عمق نفوذ میکروپیگمنتیشن بصورت سطحی می باشد و اگر مشتری را دلزده بکند براحتی می تواند هاشور ابرو، خط لب و ... ریمو کند. امروزه کاربرد میکروپیگمنتیشن بیشتر از تاتو می باشد و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نموده است.

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *

هزینه دوره میکروپیگمنتیشن


شهریه دوره عمومی: 2,500,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 3,750,000 تومان

آشنایی با بازار کار میکروپیگمنتیشن

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی میکروپیگمنتیشن می باشد. امروزه باتوجه به علاقه خانم ها به زیبایی و آراستگی دائمی بدنبال یک سالن با کادر حرفه ای هستند تا هاشور ابرو، خط لب، بن مژه و ... بی عیب و نقصی داشته باشند. همچنین این دوره یکی از حرفه های پر درآمد محسوب می شود که هنرجو با گذراندن این دوره و با اخذ مدرک معتبر فنی و حرفه ای براحتی می تواند منبع درآمد خوبی از این حرفه کسب کند.

لیست دوره های مرتبط با دوره میکروپیگمنتیشن

نام دوره آموزشی
آموزش اصلاح صورت و ابرو
آموزش پاکسازی پوست
آموزش طراحی با حنا
آموزش اپیلاسیون
شهریه عمومی
600,000 تومان
500,000 تومان
500,000 تومان
600,000 تومان
شهریه خصوصی
900,000 تومان
750,000 تومان
750,000 تومان
900,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره آرایش دائم

ابزار و وسایل دوره آموزش میکروپیگمنتیشن شامل دستگاه میکروپیگمنتیشن، سوزن های مخصوص، سوزن های استریل و یک بار مصرف، رنگدانه و ... می باشد.

آنچه در آموزشگاه میکروپیگمنتیشن فرا خواهید گرفت


پس از گذراندن دوره آموزش میکروپیگمنتیشن، هنرجو با نحوه استفاده از دستگاه را فرا گرفته و علاوه بر آن، حرکات مناسب دست، نحوه ی ترسیم اولیه ابرو و نحوه انتخاب رنگدانه آشنا می شود و مهارت و تخصص میکروپیگمنتیشن را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.

سرفصل دوره آموزش میکروپیگمنتیشن


طراحي اوليه
آماده سازي پوست
آرايش دائم لب
آرايش دائم ابرو
آرايش دائم چشم
ترميم كار

ثبت نام دوره میکروپیگمنتیشن

قسمت هایی از دوره آموزش میکروپیگمنتیشن


آموزش میکروپیگمنتیشن


میکروپیگمنتیشن تزریق رنگ دانه های سازگار با بدن با حدقل آسیب به بافت پوستی به وسیله لوازم استاندارد و استریل است که بر اثر بازسازی پوست و لایه برداری پوست از بین نمی رود و ماندگاری دائمی یا طولانی دارد. آرایش دائم برای خانم هایی که بدنبال ظاهری آراسته اند، ولی زمان کافی برای این کار را ندارند و یا به لوازم آرایشی حساسیت دارند، پیشنهاد می شود. لازم به ذکر است که بعد از میکروپیگمنتشن امکان اصلاح رنگ وجود دارد.


آموزش آرایش دائم لب


تاتو لب یکی دیگر از تکنیک های زیبایی دائمی است. علاوه بر زیباتر و مرتب شدن چهره، یکسری عیوب را می توانید با این روش برطرف کنید. برای هاشور از یکسری رنگ های شیمیایی استفاده می شود که به وسیله قلم‌ موی فلزی، در بافت لب تزریق می شود. بهتر است قبل از هاشور لب، تاتو خط لب انجام دهید، اگر محدوده لب مشخص شود هاشور لب زیباتر دیده می شود.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.