دوره آموزش خود آرایی


آرايش صورت و رفع عيوب ظاهري آن كه توسط خود شخص صورت گيرد را خودآرايي چهره می گويند.خودآرایی جزء مهارت هایی می باشد که لازم است هر خانمی آن را فرا بگیرد و بتواند بدون نیاز به یک آرایشگر در مواقع ضروری به درستی و با رعایت اصول گریم، چهره خود را به بهترین نحو زیبا سازد. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش خود آرایی در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

دوره آموزش خود آرایی


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *

هزینه دوره آموزشی خود آرایی


شهریه دوره عمومی800,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 1,200,000 تومان

آشنایی با بازار کار خودآرایی

دوره های خودآرایی به منظور افزایش دانش و تجربه وبالا بردن اعتماد به نفس خانم ها ارائه می شود. همچنین هنرجو با کسب تجربه و مدرک این دوره به عنوان مدرس فعالیت کند. هدف اصلی این دوره افزایش دانش، تخصص و نحوه کاربرد صحیح لوازم آرایشی می باشد.

لیست دوره های مرتبط با دوره خود آرایی

نام دوره آموزشی
آموزش چهره پردازی کودک
آموزش آرایش صورت
آموزش آرایش عروس
شهریه عمومی
800,000 تومان
1,700,000 تومان
2,100,000 تومان
شهریه خصوصی
1,200,000 تومان
2,550,000 تومان
3,150,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره خودآرایی

ابزار و وسایل دوره آموزش خودآرایی شامل وسایل خط چشم مایع، جامد، فون متعادل سازي چهره چرب،خشک،نيمه چرب، مداد چشم چرب، رژگونه پودري، چرب، رژلب پالتی،ماتيکی،مایع، برق لب کرم، مایع، انواع ریمل رنگی، بري دار ،شانه ای،کرم مرعوب کننده کرمی، پاک کننده پوست، شيرپاک کن، انواع لوسيون مایع، قلم خط چشم مویی صفر و یک، قلم خط لب و رژلب مویی و ... می باشد.

آنچه در دوره خودآرایی فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش خودآرایی، هنرجو با نحوه آرایش و گریم صورت خود شنا می شود و مهارت و تخصص خود آرایی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند به عنوان مدرس مشغول به فعالیت شود.

سرفصل های دوره آموزش خود آرایی

متعادل سازي چهره
کوپ
براشینگ مو
اصلاح و ابرو
رنگ
فرم دهي ناخن

ثبت نام دوره خود آرایی

قسمت هایی از دوره خود آرایی


آموزش متعادل سازی چهره


در گام اول باید فرم صورت خود را مشخص نموده و در گام بعدی آرایش متناسب با فرم صورت خود را انجام دهید. فرم صورت افراد با یکدیگر تفارت دارد و از اشکال مختلف هندسی پیروی می کند، که هرکدام از این اشکال هندسی آرایش صورت مختص به خود را دارد. بر اساس این اشکال هندسی قسمتی از چهره را تیره و قسمت دیگری راروشن نموده تا چهره به فرم ایده آل نزدیک شود. در خود آرایی فرم چهره خود را به فرم ایده آل نزدیک نموده و عیب های صورت را با کرم ها و کانتور های گریم برطرف نموده تا چهره ای جذاب داشته باشیم.


آموزش براشینگ مو


حالت موها تاثیر بسزایی در زیبایی افراد دارد که با براشینگ ساده می توان به موها فرم مناسبی داد. عمل حالت دادن به مو با برس و حرارت سشوار را براشینگ مو می گویند. برای انجام یک براشینگ خوب و ماندگار میزان حرارت، فاصله سشوار از موها، برس و نحوه برس کشیدن حائز اهمیت است. برای ماندگاری حالت موها بعد از براشینگ می توان اسپری های فیکس استفاده نمود.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.