آموزش اصلاح صورت

اصلاح موهای زائد یکی از دغدغه های مهم خانم ها است. یکی از روش های مراقبت و زیبایی پوست، اصلاح صورت و برداشتن ابرو است. یکی از روش های قدیمی و مفید اپیلاسیون صورت، بند انداختن است. اگر به دلیل حساسیت پوستی و … از این روش استفاده نمی کنید، از موم سرد برای از بین بردن موهای پشت لب و صورت خود استفاده کنید.

دوره های آموزش اصلاح ابرو، آموزش پاکسازی پوست، آموزش اپیلاسیون و دیگر دوره های تخصصی در آموزشگاه آرایشگری زنانه  هنر سرا برگزار می شود.

اصلاح صورت

با استفاده از باندهای موم سرد، برای اپیلاسیون 1 الی 2 هفته موی زائد صورت تان رشد نمی کند. استفاده از لیزر برای دفع موهای زائد صورت بهترین گزینه است. پس از استفاده از لیزر فولیکول مو آسیب می بیند و مو رشد نمی کند. لیزر موی های زائد دوره ای است. پس از انجام 6 الی 8 جلسه مو رشد نمی کند. هر 6 ماه الی 12 ماه تکرار لیزر برای جلوگیری از رشد مجدد موهای زائد لازم است.

اصلاح صورت

آموزش بند انداختن صورت

حذف موهای زائد صورت با نخ فواید زیادی برای پوست صورت دارد. در این مقاله شما را با روش سنتی و راحت بند انداختن آشنا می کنیم. بند انداختن صورت یکی از راه های راحت پاکسازی پوست صورت است.

اصلاح صورت

اصلاح صورت

اصلاح صورت

آموزش وکس صورت

یکی از روش های حذف موهای زائد صورت استفاده از وکس می باشد. در این مقاله شما را با وکس صورت و مراقبت های قبل و بعد از وکس آشنا می کنیم.  برای از بین بردن موهای زائد از طریق وکس باید حداقل میزان رشد موهای زائد 6 میلی متر با شد در غیر این صورت وکس، نمی تواند موها زائد را از ریشه در بیاورد. همچنین وکس، موهای خیلی بلند را هم نمی تواند به خوبی بردارد.

اصلاح صورت

اصلاح صورت

اصلاح صورت

اصلاح صورت

اصلاح صورت

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *