دوره آموزش شینیون مو


آرایشگر موي زنانه به مفهوم آراستن و نگهداري مو به منظور رعایت بهداشت گیسوان در جهت زیبایی و استفاده از بهتر از محصولات آرایشی و بهداشتی مو براي مراقبت و حفظ سلامت گیسوان می باشد. در صورتی که بخواهید برای مراسم رسمی، نامزدی و یا عروسی آماده شوید می توانید با انواع شینیون های مجلسی موهای خود را آراسته نمایید. در صورتی که بخواهید مدل ساده تری برای موهای خود داشته باشید می توانید با استفاده از انواع براشینگ نیز موهای خود را جلوه و جلا دهید. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش شنیون در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

دوره آموزش شنیون مو


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *

هزینه دوره آموزشی شنیون


شهریه دوره عمومی: 2,200,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 3,300,000 تومان

آشنایی با بازار کار دوره شینیون مو

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی شینیون مو می باشد. باتوجه به اینکه شینیون مو کار زمان بری می باشد و نیاز به مهارت و تخصص دارد، خانم ها ترجیح می دهند نزد شینیون کار حرفه ای بروند و هزینه بابت شینیون مو پرداخت کنند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

لیست دوره های مرتبط با دوره رنگ و مش

نام دوره آموزشی
آموزش پیرایشگر کودک
آموزش کوتاهی مو
آموزش بافت مو
آموزش رنگ مو
شهریه عمومی
700,000 تومان
1,100,000 تومان
600,000 تومان
2,500,000 تومان
شهریه خصوصی
1,050,000 تومان
1,650,000 تومان
900,000 تومان
3,750,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره آموزش آرایش مو

ایزار و وسایل دوره آموزش شینیون شامل کش مو، گیره مو، توری، بیگودی، ماكت مو جهت آموزش، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوي، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت، سنجاق موئي ريز، سنجاق موئي رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، موی مصنوعی، برس، شانه، بیگودی چسبی، سشوار و ... می باشد.

آنچه در دوره شینیون مو فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش شینیون مو، هنرجو با انواع براشینگ مو، شینیون های پایه ، شینیون های بسته، باز و نیمه باز ، چند مدل بافت و اکستنشن مو و ... آشنا شده و مهارت و تخصص شینیون را متناسب با متد جدید فرا می گیرد.

سرفصل های دوره آموزش شنیون مو

دوره آموزش شنیون زیر نظر اساتید مجرب هنرسرا برگزار شده و پس از پایان این دوره هنرجویان می توانند به سادگی موارد مربوط به شنیون که در سرفصل ها نیز بیان شده است را انجام دهند.

براشینگ به زیر به رو
صافی مو
پیچ مو
چند مدل شینیون
مدل های پایه
بافت مو

ثبت نام دوره شنیون

قسمت هایی از دوره آموزش شنیون


آموزش براشینگ مو


به طور کلی حالت دادن مو به وسیله سشوار و برس را براشینگ مو می گویند. همانطور که براشینگ می تواند موهایی با مدل های زیبا و جذاب را به شما هدیه دهد، به همان اندازه می تواند در صورت استفاده ناصحیح به تارهای موی شما آسیب برساند. بسیار اهمیت دارد که در هنگام براشینگ از روش های اصولی آن استفاده کنید.


آموزش بافت مو


بافت مو از روش های بسیار مرسوم و محبوبی است که از زمان های گذشته تا به امروز در مدل های مختلفی انجام می شده است. تنوع در مدل بافت مو این امکان را فراهم می آورد تا تمام افراد بتوانند با توجه به ساختار صورت خود و همچنین جنس مو مدل مورد نظر را انتخاب نمایند و از آن استفاده کنند. بافت مو شامل بافت ساده، بافت آفریقایی، بافت تیغ ماهی و ... می باشد.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.