دوره آموزش پاکسازی پوست


یكی از مراقبت های اساسی پوست با حذف سلول های مرده سطح پوست، برداشتن گرد و غبار، مواد آرايشی و چربی اضافی در سطح اپيدرم و باز كردن منافذ جهت تنفس، جذب مواد تقـويتی آبرسـان و احيـاء كننـده پوست را پاكسازي مي گويند. پاکسازی پوست صورت باعث می شود آلودگی‌های سطحی و دانه‌های سرسیاه از سطح پوست برداشته شده و مواد معدنی و اکسیژن‌ دار به سطح درمیست برسد و در این صورت تمام منافذ آن تمیز می شود. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش پاکسازی پوست در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

دوره آموزش پاکسازی پوست


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *

هزینه دوره پاکسازی پوست


شهریه دوره عمومی: 500,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 750,000 تومان

آشنایی با بازار کار مراقبت از پوست

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی پاکسازی پوست می باشد. امروزه خانم ها برای داشتن پوستی شفاف، پاکیزه، صاف به سالن های زیبایی مراجعه می کنند تا متخصص کار پاکسازی پوست را برایشان انجام دهد. باتوجه به اینکه پاکسازی پوست نیاز به تخصص و مهارت خاصی دارد، خانم ها ترجیح می دهند نزد سالن زیبایی با متخصص حرفه ای پوست بروند و هزینه بابت پاکسازی پوست خود پرداخت کنند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

لیست دوره های مرتبط با دوره پاکسازی پوست

نام دوره آموزشی
آموزش اصلاح صورت و ابرو
آموزش طراحی با حنا
آموزش اپیلاسیون
شهریه عمومی
600,000 تومان
500,000 تومان
600,000 تومان
شهریه خصوصی
900,000 تومان
750,000 تومان
900,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره آموزشی پاکسازی پوست


ابزار و وسایل دوره آموزش پاکسازی پوست صورت شامل دستگاه بخور، کاسه، قلم مو، کاردک، پد پاک کننده، پیش بند، حوله، ماسک و کرم آبرسان، اسکراپ، شیرپاک کن و ... می باشد.

آنچه در آموزشگاه پاکسازی پوست فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش پاکسازی پوست، هنرجو با انواع پاکسازی پوست، انواع پوست، ماساژ صورت، بخور صورت، ماسک صورت و ... آشنا می شود و مهارت و تخصص پاکسازی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.

سرفصل های دوره پاکسازی پوست


آناليز كردن پوست
آماده سازي پوست مشتری
لایه برداری پوست
بستن منافذ پوست صورت
آبرسانی پوست با ماسک
ساخت انواع ماسک های ژله ای
ماساژ پوست
مراقبت هاي بعد از پاكسازی

ثبت نام دوره پاکسازی پوست

قسمت هایی از دوره آموزش پاکسازی پوست


آموزش پاکسازی پوست


پاکسازی پوست صورت برای درمان جای جوش، کاهش کک و مک، کاهش چروک سطحی پوست، پاک کردن تاتو، خالکوبی و روشن شدن پوست بسیارمفید است. اگر می خواهید آرایش صورتتان زیباتر و جلوه خاصی داشته باشد قبل از آرایش پوست صورت خود را پاکسازی کنید. روش های پاکسازی پوست به وسیلا دستگاه میکرودرم ابریژن و ماسک های خانگی انجام می شود.


آموزش آبرسانی پوست با ماسک


پوست صورت انواع مختلفی دارد، مراقبت از پوست ها و ماسک های خانگی باید با متناسب با انواع پوست انتخاب شود. با استفاده از ماسک های خانگی می توان سلامتی پوست را بهبود بخشید. همچنین پاکسازی پوست در سلامت پوست چرب و خشک موثر است. ماسک های صورت به عنوان آبرسان های پوست استفاده شده و باعث طراوت و شادابی پوست می شود.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.

مقالات آموزشی مرتبط با دوره آموزشی پاکسازی پوست