آموزشگاه آرایشگری هنرسرا

دوره آموزش پاکسازی پوست

یكی از مراقبت های اساسی پوست با حذف سلول های مرده از سطح پوست، برداشتن گرد و غبار، مواد آرايشی و چربی اضافی در سطح اپيدرم و باز كردن منافذ جهت تنفس، جذب مواد تقـويتی آبرسـان و احيـاء كننـده پوست را پاكسازی می گويند.

پاکسازی پوست صورت باعث می شود آلودگی‌های سطحی و دانه‌های سرسیاه از سطح پوست برداشته شده و مواد معدنی و اکسیژن‌ دار به سطح درمیست برسد و در این صورت تمام منافذ آن تمیز می شود. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش پاکسازی پوست در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

پاکسازی پوست

سرفصل های دوره پاکسازی پوست

– شناخت انواع پوست 

– آموزش انواع روش های پاکسازی 

– آموزش انواع روش های لایه برداری پوست 

– آموزش انواع روش های ماساژ صورت

– آموزش کار با دستگاه میکرودرم ، بخور سرد و گرد و …

– آموزش آبرسانی و افزایش جریان خون صورت

آنچه در این دوره فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش پاکسازی پوست، هنرجو با انواع پاکسازی پوست، انواع پوست، ماساژ صورت، بخور صورت، ماسک صورت و … آشنا می شود و مهارت و تخصص پاکسازی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.

ثبت نام اینترنتی

5 درصد تخفیف بیشتر

لوازم و تجهیزات دوره پاکسازی پوست

ابزار و وسایل دوره آموزش پاکسازی پوست صورت شامل دستگاه بخور، کاسه، قلم مو، کاردک، پد پاک کننده، پیش بند، حوله، ماسک و کرم آبرسان، اسکراپ، شیرپاک کن و … می باشد.

آشنایی با بازار کار دوره پاکسازی پوست

یکی از پرکاربرد ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی پاکسازی پوست می باشد. امروزه خانم ها برای داشتن پوستی شفاف، پاکیزه، صاف به سالن های زیبایی مراجعه می کنند تا متخصص کار پاکسازی پوست را برایشان انجام دهد.

باتوجه به اینکه پاکسازی پوست نیاز به تخصص و مهارت خاصی دارد، خانم ها ترجیح می دهند نزد سالن زیبایی با متخصص حرفه ای پوست بروند و هزینه بابت پاکسازی پوست خود پرداخت کنند. هنرجو با گذراندن دوره تخصصی و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای براحتی وارد بازار کار شده و می تواند منبع درآمدی خوبی از تخصص خود داشته باشد.

هزینه دوره آموزش پاکسازی پوست

شهریه دوره عمومی:
700,000 تومان
شهریه دوره خصوصی:
900,000 تومان
پاکسازی پوست

آموزش پاکسازی پوست

پاکسازی پوست صورت برای درمان جای جوش، کاهش کک و مک، کاهش چروک سطحی پوست، پاک کردن تاتو، خالکوبی و روشن شدن پوست بسیارمفید است.

اگر می خواهید آرایش صورتتان زیباتر و جلوه خاصی داشته باشد قبل از آرایش پوست صورت خود را پاکسازی کنید. روش های پاکسازی پوست به وسیلا دستگاه میکرودرم ابریژن و ماسک های خانگی انجام می شود.

پاکسازی پوست

آموزش آبرسانی پوست با ماسک

پوست صورت انواع مختلفی دارد، مراقبت از پوست ها و ماسک های خانگی باید با متناسب با انواع پوست انتخاب شود. با استفاده از ماسک های خانگی می توان سلامتی پوست را بهبود بخشید.

همچنین پاکسازی پوست در سلامت پوست چرب و خشک موثر است. ماسک های صورت به عنوان آبرسان های پوست استفاده شده و باعث طراوت و شادابی پوست می شود.

آنچه در دوره پاکسازی پوست فرا خواهید گرفت

پس از گذراندن دوره آموزش پاکسازی پوست، هنرجو با انواع پاکسازی پوست، انواع پوست، ماساژ صورت، بخور صورت، ماسک صورت و … آشنا می شود و مهارت و تخصص پاکسازی را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

آموزش عملی همراه با پشتیبانی

 هنرجویان به صورتی کاملا عملی زیر نظر اساتید مجرب آموزشگاه هنرسرا دوره خواهند دید. این دسته از عزیزان پس از اتمام دوره می توانند از امکانات آموزشگاه به جهت تمرین بیشتر به صورت رایگان بهره مند گردند.

برگزاری کلاس آموزش بازاریابی

هنرجویان با شرکت در دوره های هنرسرا از یک جلسه کلاس آموزش بازاریابی حرفه ای بر اساس قواعد بازاریابی آرایشگاه بهره مند خواهند شد. اساتید دوره های بازاریابی از معروف ترین و متخصص ترین اساتید این حوزه هستند.

مدرک معتبر فنی و حرفه ای

هنرآموزان شرکت کننده در دوره هایی که در چارت فنی و حرفه ای وجود دارد پس از اتمام دوره برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای معرفی خواهند شد. هنرسرا آمادگی شمارا برای آزمون فنی و حرفه ای تضمین میکند.

سوالات متداول

با توجه به محدودیت زمانی که برای تمام هنرجویان از نظر هزینه رفت و آمد و خوابگاه (برای هنرجویان شهرستانی) وجود دارد دوره ها به صورت کوتاه مدت برگزار می گردد.

هنرسرا از وضع عمومی جامعه با خبر است. بله ، امکان تقسیط شهریه وجود دارد.

بله ، هدف هنرسرا آموزش هرچه بیشتر هنرجویان است. شما بعد از اتمام دوره آموزشی می توانید از امکانات آموزشگاه استفاده کنید و مدل های تمرینی خود را در آموزشگاه انجام دهید.

هنرسرا یک مجموعه آموزشی است. بدون شک در یک مجموعه آموزشی بر خلاف مجموعه های خدماتی (آرایشگاه ها) آموزش ها به صورت تئوری و عملی انجام خواهد شد.

بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی و حرفه ای پاکسازی پوست را دریافت می کنید.

بله. هنرسرا آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند. همچنین خوابگاه های معتبر به هنرجویان معرفی می شود که می توانند در این خوابگاه ها اقامت کنند تا دوره آن ها به پایان برسد.