دوره آموزش آرایش و پیرایش


آرایش گر و پیرایشگر زنانه شغلی در حوزه مراقبت زیبایی است که در آن شخص قادر به انجام شایستگی هایی چون کوتاه کردن مو (کوپ)، حالت دادن موهای کوتاه و بلند، محافظت از مو با محصوالت آرایشی، رنگ و مش کردن مو، صاف کردن مو، فرکردن، مرتب کردن ناخن، اصلاح صورت و ابرو وآرایش صورت خواهد بود. سرفصل دقیق موارد مورد بحث در دوره آموزش آرایش و پیرایش در ادامه به تفکیک ذکر شده است.

دوره آرایش و پیرایش


* با ثبت نام اینترنتی از 5 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنید *


هزینه دوره آرایش و پیرایش


شهریه دوره عمومی: 1,800,000 تومان
شهریه دوره خصوصی: 2,700,000 تومان

آشنایی با بازار کار آرایش و پیرایش

یکی از اصلی ترین گرایش ها در سالن های زیبایی که یک آرایشگر باید مدرک تخصصی آن را داشته باشد دوره آرایش و پیرایش است. با توجه به علاقه خانم ها به آراستگی و مرتب بودن و مراجعه آن ها به سالن های زیبایی داشتن مدرک آرایش و پیرایش حائز اهمیت بوده است. هنرجو با گذراندن این دوره و با اخذ مدرک معتبر فنی و حرفه ای براحتی می تواند منبع درآمد خوبی از این حرفه کسب کند. چون در این دوره مدل های پایه تمامی گرایش ها (شینیون، کوتاهی، رنگ مو، گریم، ابرو) آموزش داده می شود.

لیست دوره های مرتبط با دوره آرایش و پیرایش

نام دوره آموزشی
آموزش اصلاح صورت و ابرو
آموزش پاکسازی پوست
آموزش میکروپیگمنتیشن
شهریه عمومی
600,000 تومان
500,000 تومان
2,500,000 تومان
شهریه خصوصی
900,000 تومان
750,000 تومان
3,750,000 تومان

مشاهده تمامی دوره های آموزشی

لوازم و تجهیزات دوره آرایش و پیرایش


ابزار و وسایل دوره آموزش میکروپیگمنتیشن شامل رژ لب، سایه، رژ گونه، خط چشم، مداد ابرو، كلاه مش و قلاب، ابزار مش، انواع شانه، کاسه و قلم رنگ، دستکش پلاستیکي ، نخي، پیش بند، كلاه رنگ، فویل، قیچي و شانه كوپ، تیغ پیتاژ، ماشین موزني، تیغ پشت گردن، بیگودي میزامپیلي، برس پوش، پو صاف كن، وسایل مانیکور، تور بیگودی، محافظ گوش، محافظ گردن، سوزن بیگودي، بابلیس، اتوي مو و ... می باشد.

آنچه در آموزشگاه آرایش و پیرایش فرا خواهید گرفت


پس از گذراندن دوره آموزش آرایش و پیرایش، هنرجو با شنیون های پایه، کوتاهی مو، رنگ مو، اصلاح و ابرو آشنا می شود و مهارت و تخصص آرایش و پیرایش را متناسب با متد جدید فرا می گیرد. سپس با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.

سرفصل های دوره آرایش و پیرایش


کوتاه کردن مو
حالت دادن موها
رنگ کردن مو
طراحی ناخن
اصلاح و ابرو
آرایش صورت

ثبت نام دوره آرایش و پیرایش

قسمت هایی از دوره آرایش و پیرایش


آموزش رنگ کردن مو


در هنگام انتخاب و رنگ کردن مو باید رنگ پوست و رنگ چشم را نیز مد نظر قرار داد زیرا ممکن است در صورت انتخاب رنگ موی نامناسب، رنگی را انتخاب کرده باشید که سن شما را چندین سال بالا برده و یا به صورت نامتعارف با رنگ پوست و چهره شما باشد. بنابراین قبل از رنگ کردن مو حتما با یک آرایشگر حرفه ای در این زمینه مشورت نمایید.


آموزش فرم دادن به ابرو


انتخاب صحیح شکل فرم دادن به ابروها در میزان سن تاثیر گذار است و اگر فرم مناسبی برای مدل ابروها انتخاب کنید دیگر نیازی نیست آرایش غلیظی داشته باشید. بنابراین فرم دادن به ابرو از اهمیت بالایی برخوردار است. برای فرم دادن به ابرو باید ابتدا، انتها و تاج ابرو مشخص شود و برای راحتی کار می توان از مداد ابرو برای علامت گذاری استفاده کرد، سپس قسمت های اضافی را اصلاح نمود.

وجه تمایز هنرسرا با سایر رقبا در چیست؟

 

فرم درخواست تماس و مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید. کارشناسان آموزشگاه هنرسرا با شما تماس خواهند گرفت تا با بیان مشاوره ای درست و حرفه ای شما را در زمینه مورد نظر شما راهنمایی کنند.